Screen size
27"
Screen type
IPS, Anti-Glare
Refresh rate
100 Hz
Screen resolution
1920 x 1080
Screen aspect ratio
16:9
Color gamut
NTSC 72% (CIE1931)
Brightness
250 cd/m²
Color saturation
16.7M
Contrast
1300:1
Response time
5ms
I/O
HDMI Yes
USB Downstream Port: Yes (USB-A, 2ea)
Audio
5W x2
Mechanical design
Tilt
3-Side Virtually Borderless Design,
Wall Mountable: 100 x 100 mm
Features
Auto Brightness
Flicker Safe
HDR 10
Reader Mode
Smart Energy Saving
Power adapter
External Power(Adapter), 100~240Vac, 50/60Hz
Power consumption
20.1W
Weight
5.6kg
Dimensions
611.8 x 450.9 x 209.9
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Screen type | IPS, Anti-Glare |
| Screen size | 27" |
| Features | Flicker Safe |
| Features | Reader Mode |
| Features | Smart Energy Saving |
| Features | HDR 10 |
| Features | Auto Brightness |
| Screen Resolution | 1920 X 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 250 cd/㎡ |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast | 1300:1 |
| I/O | HDMI Yes |
| I/O | USB Downstream Port: Yes (USB-A, 2ea) |
| Weight | 5.6kg |
| Dimensions | 611.8 x 450.9 x 209.9 |
| Warranty | 36 Months |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Color Saturation | 16.7M |
| Response Time | 5ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Mechanical Design | Tilt |
| Mechanical Design | 3-Side Virtually Borderless Design, |
| Mechanical Design | Wall Mountable: 100 x 100 mm |
| Color Gamut | NTSC 72% (CIE1931) |
| Power Consumption | 20.1W |
| Audio | 5W x2 |
| Power Adapter | External Power(Adapter), 100~240Vac, 50/60Hz |
| Тегло | 5.60кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 27 |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | Без |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Свързаност | USB-C |
| Вградени високоговорители | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 5.60кг |
LG 27U511SA-W 27" 4K UHD IPS Монитор
Ключови Предимства
- 4K UHD Резолюция — Четири пъти повече детайли от Full HD за кристален текст и живи цветове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Размер на екрана | 27" |
| Честота на опресняване | 60 Hz |